WYPRAWA 2004-2005

LP TERMIN dni TRASA KAPITAN UWAGI
1 01.09 - 04.09.04 4 Gdynia - Świnoujście Sławomir Rudnicki 264 Mm / 50 h
2 04.09 - 18.09.04 14 Świnoujście - Camaret sur Mer Jerzy A. Kosz 1239 Mm / 228 h
3 18.09. - 03.11.04 46 Camaret sur Mer -
Salvador de Bahia (Brazylia)
Dariusz Kluczka 4853 Mm / 864 h
4 04.11 - 04.12.04 30 Salvador - Puerto Madryn Jerzy A. Kosz 3085 Mm / 516 h
5 05.12.04 - 03.01.05 30 Puerto Madryn - Ushuaia Sławomir Rudnicki 2480 Mm / 384 h
6 03.01 - 03.02.05 31 Ushuaia - Ushuaia Piotr Kuźniar 2421 Mm / 524 h
7 03.02- 17.02.05 14 Ushuaia - Ushuaia Andrzej Pochodaj 482 Mm / 108 h
8 17.02 - 13.03.05 21 Ushuaia - Talcahuano(Chile) Jerzy A. Kosz 2054 Mm / 399 h
9 14.03 - 06.04.05 28 Talcahuano - Callao(Peru) Wojciech Radziun 2066 Mm / 512 h
10 09.04 - 13.05.05 35 Callao - Colón(Panama) Wojciech Radziun 2236 Mm / 508 h
11 13.05 - 02.06.05 21 Colón - Havana(Kuba) Dariusz Kluczka 1344 Mm / 301 h
12 02.06 - 17.07.05 45 Havana - Brest Andrzej Pochodaj 4283 Mm / 936 h
13 17.07 - 31.07.05 14 La Coruna - Gdynia Jerzy A. Kosz 1467 Mm / 255 h


W czasie Wyprawy na Anarktydę i dookoła Ameryki Południowej jacht przepłynął ok. 28300 Mm w czasie ok. 5585 godzin.


Rejs nr 1/01.09 - 04.09.04
Gdynia, Hel, Świnoujście
1. Sławomir Rudnicki - kapitan
2. Agnieszka Papieroniok - zastępca
3. Maciej Moroń - I oficer
4. Maciej Kosz - II oficer
5. Jacek Szreter - III oficer
6. Barbara Bolke
7. Monika Stahl
8. Dawid Zarebma

Rejs nr 2/04.09 - 18.09.04
Świnoujście, Cuxhaven, Nieuport, Dieppe, Camaret sur Mer
1. Jerzy A. Kosz - kapitan
2. Jakub Kolanek - I oficer
3. Maciej Moroń - II oficer
4. Jacek Szreter - III oficer
5. Paweł Woroszczuk
6. Barbara Bolke
7. Monika Stahl
8. Marta Moroń
9. Joanna Wysocka
10. Maciej Kosz

Rejs nr 3/18.09. - 03.11.04
Camaret sur Mer, Puerto Calero(Wyspy Kanaryjskie), Mindelo, Tarrafal, Portowa Praia(Capo de Verde), Recife, Salvador(Brazylia)
1. Dariusz Kluczka - kapitan
2. Anna Zabłocka-Kluczka - I oficer
3. Marcin Szczot - II oficer
4. Marcin Kluba - III oficer
5. Tomasz Bąk
6. Anna Bieranowska
7. Agata Moroń
8. Janusz Wolański

Rejs nr 4/04.11 - 04.12.04
Salvador(Brazylia), Santa Barbara, Vitoria, Rio de Janeiro, Paranagua, Rio Grande, La Paloma, Mer da Plata, Puerto Madryn
1. Jerzy A. Kosz - kapitan
2. Dorota Potoręcka - I oficer
3. Jacek Guzowski- II oficer
4. Marta Koszutska
5. Andreas Piasecki
6. Alicja Pichiewicz
7. Olgierd Młynarski

Rejs nr 5/05.12.04 - 03.01.05
Puerto Madryn, Puerto Desado, Ushuaia, Stacja Arctowskiego, Stacja Ferraz
1. Sławomir Rudnicki - kapitan
2. Alicja Pichewicz - I oficer
3. Ryszard Wojnowski- II oficer
4. Agnieszka Papierniok - III oficer
5. Bodo Gorus
6. Janusz Urzoń
7. Łukasz Tylutki
8. Marek March
9. Marek Adamczyk
10. Agata Pospiszyńska

Rejs nr 6/03.01 - 03.02.05
Ushuaia, Hugo Island, Hackapike Bay(Anvers Island), Cureville Island, Sturm Cove(Graham Land), Enterprise Island, Admiralty Bay(Stacja Antarktyczna PAN im. Henryka Arctowskiego na King George Island, Puerto Wiliams, Ushuaia
1. Piotr Kuźniar - kapitan
2. Piotr Michałowski - I oficer
3. Ewa Skut- II oficer
4. Przemysław Lis - III oficer
5. Alicja Pichiewicz - bosman
6. Kzysztof Jasica
7. Darek Gocał - intendent
8. Paweł Chmielarczyk
9. Sławomir Bieniek
10. Włodzimierz Szczęsny

Rejs nr 7/03.02- 17.02.05
Ushuaia, Puerto Wiliams, Caleta Olla, Caleta Beaulieu, Caleta Morning, Ushuaia
1. Andrzej Pochodaj - kapitan
2. Karmana Stańkowska - zastępca
3. Maciej Tkacz
4. Leszek Słodowski
5. Marek Swarzyński
6. Jeremi Radwaniecki
7. Ferdynand Aptazy
8. Pawał Chudyba
9. Dorota Zabłocka

Rejs nr 8/17.02 - 13.03.05
Ushuaia(Argentyna), Puerto Wiliams, Bahia Mansa, Puerto Eden, Puerto Montt, Talcahuano(Chile)
1. Jerzy A. Kosz - kapitan
2. Sławomir Ząbkowicz - I oficer
3. Marcin Lupa - II oficer
4. Marcin Woch - III oficer
5. Bartosz Kosowski
6. Katarzyna Kaczmarzyk
7. Michał Lewandowski
8. Marcin Latosiński
9. Jan Pfeil
10. Agnieszka Kuś

Rejs nr 9/14.03 - 06.04.05
Talcahuano(Chile), Archipelag Juan Fernandez, Antofagasta, Callao(Peru)
1. Wojciech Radziun - kapitan
2. Maja Biesiada - I oficer
3. Ewa Kaczmarzyk - II oficer
4. Agata Biesiada - III oficer
5. Marek Hrynczyszyn
6. Krzysztof Laszkiewicz

Rejs nr 10/09.04 - 13.05.05
Callao(Peru), Archipelag Galapagos, Wyspy Perłowe, Balboa, Colón(Panama)
1. Wojciech Radziun - kapitan
2. Ewa Mróz - I oficer
3. Hanna Szreter - II oficer
4. Ryszard Pawelec - III oficer
5. Ewa Kaczmarzyk
6. Ryszard Piasecki
7. Juliusz Kuźniar
8. Marek Wojtaczka

Rejs nr 11/13.05 - 02.06.05
Colón(Panama), Kingston(Jamajka), Havana(Kuba)
1. Dariusz Kluczka - kapitan
2. Andrzej Jaworski - I oficer
3. Marcin Kluba - II oficer
4. Tomasz Bąk - III oficer
5. Mariusz Andrych
6. Bożena Skut
7. Janusz Wolański
8. Marta Andrych

Rejs nr 12/02.06 - 17.07.05
Havana, St.George(Bermudy), Lajes i Horta(Azory), Camarinas i La Coruna(Hiszpania)
1. Andrzej Pochodaj - kapitan
2. Tomasz Ekiert - I oficer
3. Norbert Karwowski - II oficer
4. Darek Waleszczyk - III oficer
5. Aneta Bocheńska
6. Lucyna Pleśniar
7. Stefan Kwiatek

Rejs nr 13/17.07 - 31.07.05
La Coruna, Dunkerque, Laboe, Łeba, Gdańsk, Gdynia
1. Jerzy A. Kosz - kapitan
2. Alicja Pichewicz - I oficer
3. Dorota Potoręcka - II oficer
4. Bartosz Kosowski - III oficer
5. Olgierd Młynarski
6. Anna Bieranowska
7. Agata Moroń
8. Maciej Bąk
9. Wojciech Buła
10. Marek Kleszcz




Copyright © Jacht Klub AZS Wrocław. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt: Webmaster