SEZON 1999

TERMIN TRASA KAPITAN
17.05. - 23.05
Gdynia - Gdynia
Ryszard Jędrzejewski
705 Mm / 165 h
01.06. - 18.06 Gdynia - Alesund
Piotr Kuźniar
1.209 Mm / 271,5 h
18.06. - 03.07 Alesund - Bergen
Michał Sawzdargo
571 Mm / 181 h
03.07 - 31.07
Bergen - Islandia - Bergen
Jerzy A. Kosz
1.865 Mm / 259,5 h
31.07. - 28.08
Bergen - Islandia - Bergen
Adam Lenkow
1.810 Mm / 456 h
29.08. - 18.09
Bergen - Świnoujście
Eugeniusz Kuźniewski
1.302 Mm / 291 h
19.09. - 02.10
Świnoujście - Morze Północne - Świnoujście
Remigiusz B. Trzaska
705 Mm / 154 h
03.10. - 10.10
Świnoujście - Gdynia
Robert Chorążewski
461 Mm / 117 h

W sezonie 1999 jacht przepłynął 8.628 Mm w ciągu 1.895 h żeglugi.


Rejs nr 1/99 16.05. - 23.05.1999 r.
Gdynia, Dregerhamn, Łeba, Gdynia

1. Ryszard Jędrzejewski, k.j. - kapitan
2. Włodzimierz Roźko - I oficer
3. Barbara Kejler - II oficer
4. Andrzej Tokarz - III oficer
5. Sylwia Skoniecka
6. Ewelina Krzysztofik
7. Małgorzata Bogdańska
8. Monika Wojciechowska
9. Krzysztof Burzyński
10. Adam Zmyślony

Rejs nr 2/99. 01.06. - 18.06.1999 r.
Gdynia, Ustka, Bergen, Kalvag, Olden, Vigen, Klubben, Silda, Runde, Geilevik, Geivangerfjord, Alesund

1. Piotr Kuźniar, k.j. - kapitan
2. Krzysztof Jasica, j.s.m. - I oficer
3. Dariusz Rakowski, st.j - III oficer
4. Mariusz Gliwiński - ochmistrz
5. Krzysztof Demski
(do Ustki)
6. Dariusz Gocał (od 09.06.99 - Bergen)
7. Jolanta Grubman (od Ustki)

Rejs nr 3/99 18.06. - 03.07.1999 r.
Alesund, Brattvag, Molde, Valle, Strenda, Geivangen, Standol, Alesund, Rugsund, Floro, Fjaerland, Balestrand, Vikum, Lavik, Mille, Bergen

1. Michał Sawzdargo, k.j. - kapitan
2. Norbert Karwowski, st.j. - I oficer
3. Andrzej Jędrzejkiewicz, st.j. - II oficer
4. Grzegorz Łągiewka, st.j. - III oficer
5. Dariusz Gocał (do 24.06.99 - Alesund)
6. Jacek Barczuk
7. Elzbieta Jakubczak
8. Paweł Kuźniar
9. Ilona Barczuk
10. Maciej Barczuk

Rejs nr 4/99. 03.07. - 31.07.1999 r.
Bergen, Torshavn, Vastmanhavn, Hofn, Heimaey, Thorlakshofn, Klaksvig, Lerwick, Bergen

1. Jerzy A. Kosz. k.j. - kapitan
2. Agnieszka Kolanek, j.s.m. - I oficer
3. Bartosz Bojarski, st.j.
4. Richard Johnson, b.s.
5. Tomasz Łyda, st.j.
6. Ewa Walter, ż.j.
7. Dominic Simpson, b.s.
8. Maciej Tkacz, st.j. - III oficer
9. Sławomir Matkowski, st.j.
10. Łukasz Staszewski, b.s.
 

Rejs nr 5/99. 31.07. - 28.08.1999 r.
Bergen, Lerwick, Hofn, Husavik, Fuglefjord, Thorshavn, Fejde, Bergen

1. Adam Lenkow, j.k.ż.b. - kapitan
2. Andrzej Janusz Myrta, j.s.m. - I oficer
3. Grzegorz Jaworski, st.j. - II oficer
4. Przemysław Lis, j.s.m. - III oficer
5. Adolf Melkau, hohsee sport skiper
6. Antoni Gorazd, st.j.
7. Lech Warężak, st.j.
8. Arkadiusz Wojnarowski, st.j.
9. Andrzej Sieczak

Rejs nr 6/99. 28.08. - 18.09.1999 r.
Bergen, Litlebergen, Bergen, Rosendal, Odda, Rosendal, Hevoysund, Kristiansund, Goteborg, Kopenhaga, Świnoujście

1. Eugeniusz Kuźniewski - kapitan
2. Ewa Skut, j.s.m. - I oficer
3. Aleksandra Morrison, ż.j. - II oficer
4. Dominik Tomaszewski, st.j. - III oficer
5. Wojciech Korzeniewski, b.s.
6. Marcin Kluba, ż.j.
7. Dorota Dobrowolska, ż.j.
8. Hanna Sobotko, ż.j.

Rejs nr 7/99. 19.09. - 02.10.1999 r.
Świnoujście, Holtenau, Brunsbutel, Helgoland, Thyboron, Fur, Helsingor, Kopenhaga, Falsterbo, Świnoujście

1. Remigiusz B. Trzaska, j.k.ż.w. - kapitan
2. Jacek Guzowski - I oficer
3. Jacek Orzechowski - II oficer
4. Tomasz Borowiec - III oficer
5. Piotr Dębski
6. Michał Plata
7. Zofia Klimek
8. Rafał Wesołowski
9. Piotr Nadolny
10. Dariusz Welzer

Rejs nr 8/99. 03.10. - 10.10
. 1999 r.
Świnoujście, Nexo, Christianso, Kłajpeda, Gdynia


1. Robert Chorążewski, k.j. – kapitan
2. Piotr Michałowski, j.s.m. – I oficer

3.
Anna Perczak, j.s.m. – II oficer
4.
Sławomir Cygan, st.j. – III oficer
5.
Dominika Adamek
6. Dariusz Boreczek

7. Magda Dąbrowska

8. Rafał Kuchta

9. Krzysztof Migocki

10.Krzysztof Siemianowski

Copyright © Jacht Klub AZS Wrocław. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt: Webmaster