SEZON 1998
Nie zachował się dziennik jachtowy od 10.09.1997 do 11.08.1998.
Prosimy bardzo osoby które brały udział w rejsach w tym okresie o pomoc w odtworzeniu terminarza.


TERMIN TRASA KAPITAN
23.05. - 31.05.
Szczecin - Szczecin
Robert Chorążewski
286 Mm / 75 h
?



?



 ???- 23.08
 ??? -Wyspa Niedźwiedzia - Trondheim
Adam Lenkow
1.601 Mm / 347 h
Rejs Roku '98 Wrocławskiego Bractwa Szyprów

23.08. - 28.08.
Trondheim - Bergen
Agnieszka Piaskowska
323 Mm / 66 h
29.08. - 13.09
Bergen - Świnoujście
Krzysztof Reich
1.217 Mm / 254 h
14.09. - 25.09
Świnoujście - Gdynia
Remigiusz B. Trzaska
705 Mm / 165 h




Rejs nr 1 /98 23.05. - 31.05.1998
Szczecin - Dąbie, Świnoujście, Nexo, Svaneke, Christianso, Allinge, Ronne, Trzebież, Stepnica, Szczecin Dąbie

1. Robert Chorążewski, k.j. – kapitan
2. Konrad Żechałko, st.j. - I oficer
3. Przemysław Barabasz, st.j. - II oficer
4.
Mariusz Konecki, st.j. - II oficer
5. Ryszard Chomicz, b.s.
6. Piotr Gonera, b.s.
7.
Zdzisław Bury, b.s.
8. Henryk Onyszko, b.s.
9. Marcin Żygadło, b.s.

Rejs nr 2/98 (brak informacji)
Rejs nr 3/98
(brak informacji)
Rejs nr 4/98
(brak informacji)

Rejs nr 5/98. 23.08. - 28.08.1998 r.
Trondheim, Alesund, Bergen

1. Agnieszka Piaskowska, k.j. - kapitan
2. Kr
zysztof Reich, j.s.m. - I oficer
3.
Anna Zabłocka-Kluczka, j.s.m. - II oficer
4. Dariusz Kluczka, j.s.m. - III oficer
5. Dorota Zabłocka
6. Ania Kulesza
7. Sławek Kuś
8. Iwona Szarska
9. Wojtek Kłoda
10. Adrianna Weryk

Rejs nr 6/98. 29.08. - 13.09.1998 r.
Bergen, Stavanger, Lysebotn, Sandnes, Kopenhaga, Świnoujście

1. Krzysztof Reich, j.s.m. - kapitan
2. Dariusz Kluczka, j.s.m. - I oficer
3. Anna Zabłocka-Kluczka, j.s.m. - II oficer
4. Sławek Kuś, - III oficer
5. Dorota Zabłocka
6. Ania Kulesza
7. Iwona Szarska
8. Wojtek Kłoda
9. Adrianna Weryk

Rejs nr 7/98. 14.09. - 25.09.1998 r.
Świnoujście, Ronne, Nyneshamn, Kłajpeda, Gdynia

1. Remigiusz B. Trzaska, j.k.ż.w. - kapitan
2. Marek Chruszczyński, j.s.m. - I oficer
3. Andrzej Renek, j.s.m - II oficer
4. Jacek Orzechowski, ż.j. - po III oficer
5. Wojciech Korzeniewski
6. Amadeusz Bachorski, ż.j.
7. Roman Paluszczak
8. Robert Szmetenek (?), ż.j.
9. Piotr Nadolny, ż.j.
10. Maciej Gruszczyński


Copyright © Jacht Klub AZS Wrocław. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt: Webmaster