SEZON 1997

TERMIN TRASA KAPITAN
22.06. - 25.06
Gdynia - Świnoujście
Czesław Pazur
266 Mm / 64 h
26.06. - 18.07
Świnoujście - Cherbourg
Agnieszka Piaskowska
1.129 Mm / 285,5 h
20.07. - 11.08
Cherbourg - Irlandia - St. Malo
Adam Lenkow
1.110,8 Mm / 273 h
11.08. - 31.08
St. Malo - Świnoujście
Jerzy A. Kosz
915 Mm / 319 h
01.09. - 14.09
Świnoujście - Świnoujście
Zbigniew Huzar
420 Mm/106 h
15.09. - 29.09
Świnoujście - Świnoujście
Andrzej Pochodaj
587 Mm / 165 h
29.09. - 05.10
Świnoujście - Szczecin Dąbie
Andrzej Pochodaj
210 Mm / 55,5 h
 
W sezonie 1997 jacht przepłynął 4.637,8 Mm w ciągu 1.268 h żeglugi.


Rejs nr 1/97. 22.06. - 25.06.1997 r.
Gdynia, Swinoujście

1. Czesław Pazur, j.k.ż.w. - kapitan
2. Piotr Michałowski, j.s.m. - I oficer
3. Krzysztof Łaba - III oficer
4. Tadeusz Głowacki
5. Adrianna Weryk
6. Kajetan Jakrzycki
7. Tomasz Milik
8. Marcin Inglot


Rejs nr 2/97. 26.06. - 18.07.1997 r.
Świnoujscie, Kiel, Helgoland, Amsterdam, Zebrugge, Hamble (Southampton), Portsmouth, Brixham, Alderney, St.
Helier (Jersey), Cherbourg

1. Agnieszka Piaskowska, k.j. - kapitan
2. Krzysztof Reich, j.s.m. - I oficer
3. Anna Zabłocka-Kluczka, st.j.pu. - II oficer
4. Dariusz Kluczka, st.j.pu - III oficer
5. Tadeusz Głowacki, b.s.
6. Katarzyna Drab, ż.j.
7. Dorota Zabłocka
8. Anna Kulesza
9. Sławomir Kuś
10. Marcin Stamirowski

Rejs nr 3/97. 20.07. - 11.08.1997 r.
Cherbourg, Wyspy Scilly, Waterfoot (Dublin), Duncannon Fort, Crosskaren, Bonty, Glengoriff Horbour, Dingle, St. Helier, St. Malo

1. Adam Lenkow, j.k.ż.b. - kapitan
2. Andrzej Janusz Myrta, j.s.m. - I oficer
3. Przemysław Lis, j.s.m. - II oficer
4. Grzegorz Jaworski, st.j.pu - III oficer
5. Przemysław Siwiec, j.k.ż.b.
6. Dominik Logoń
7. Andrzej Olejnik
8. Włodzimierz Swierzyński - kuk

Rejs nr 4/97. 11.08. - 31.08.1997 r.
St.Malo, St. Peter, Dartmouth, Cosport, Dover, Den Helder, Rendsburg, Holtenau, Świnoujście

1. Jerzy A. Kosz, k.j. - kapitan
2. Agnieszka Kolanek, j.s.m.
3. Mirosław Siudak, j.s.m.
4. Krzysztof Łaba, st.j.pu
5. Renata Eljasiewicz, st.j.pu
6. Aleksandra Skrzynecka, ż.j,
7. Piotr Głowaczewski, st.j.pu
8. Marcin Korpacki, ż.j.
9. Filip Geselle, st.j.
10. Kajetan Jakrzycki, ż.j.

Rejs 5/97. 01.09 - 14.09.1997 r.
Świnoujście, Treleborg, Kopenhaga, Helsingor, Ronne, Sassnitz, Świnoujście

1. Zbigniew Huzar, j.k.ż.b. - kapitan
2. Tomasz Skomorowski, j.s.m. - I oficer
3. Rafał Małycha, ż.j.
4. Tomasz Poprawa, ż.j.
5. Marcin Protasiewicz, st.j.pu - II oficer
6. Sebastian Łuczyński, st.j.pu
7. Piotr Pietyga, b.s.
8. Piotr Michałowski, st.j. - III oficer
9. Krzysztof Świeroń, ż.j.
10. Anna Klimek, ż.j.

Rejs nr 6/97. 15.09. - 29.09.1997 r.
Świnoujście, Kristianopel, Kalmar, Visby, Svaneke, Sasnitz, Świnoujście

1. Andrzej Pochodaj, k.j. - kapitan
2. Anna Perczak, j.s.m. - I oficer
3. Bogdan Fichtner,st.j.pu - II oficer
4. Sławomir Cygan, st.j.pu - III oficer
5. Jędrzej Huzar, ż.j.
6. Stefan Drozdowicz, ż.j.
7. Aleksander Strąk, ż.j.
8. Ireneusz Rostkowski, ż.j.
9. Małgorzata Ziębicka, ż.j

Rejs nr 7/97. 29.09 - 05.10.1997 r.
Świnoujście, Svaneke, Allinge, Świnoujście, Szczecin Dąbie

1. Andrzej Pochodaj, k.j. - kapitan
2. Piotr Michałowski, j.s.m. - I oficer
3. Anna Skudlarska, st.j. - p/o II oficer
4. Marcin Kawalec, st.j.
5. Wojciech Pulit, st.j.
6. Karina Nowak, ż.j.
7. Wojciech Janowski, ż.j.
8. Jacek Orzechowski, ż.j.
9. Piotr Nadolny, ż.j.
10. Andrzej Lis, st.j.



Zdjęcia z rejsu 6/97. Fot. Andrzej Pochodaj.
Visby97 97_2

97_1


Copyright © Jacht Klub AZS Wrocław. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt: Webmaster