SEZON 1995

TERMIN TRASA KAPITAN
31.05. - 10.06
安inouj軼ie - 安inouj軼ie Marek Skowro雟ki
508 Mm / 107 h
11.06. - 21.06
安inouj軼ie - 安inouj軼ie Piotr Ku幡iar
672 Mm / 176 h
21.06. - 01.07
安inouj軼ie - 安inouj軼ie Micha Sawzdargo
675 Mm / 147 h
02.07. - 08.07
安inouj軼ie - 安inouj軼ie Zbigniew Ryng
323,5 Mm / 60 h
08.07. - 22.07.
安inouj軼ie - 安inouj軼ie Henryk Romanowski
1.023 Mm / 187 h
23.07. - 01.08
安inouj軼ie - 安inouj軼ie
Ryszard B豉cha
377 Mm / 102 h
02.08. - 11.08
安inouj軼ie - Gdynia
Jerzy A. Kosz
478 Mm / 167 h
12.08. - 21.08.
Gdynia - 安inouj軼ie
Zbigniew Huzar
606,5 Mm / 175 h
22.08. - 03.09.
安inouj軼ie - 安inouj軼ie Jerzy Cebry
750,5 Mm / 161,5 h
04.09. - 17.09
安inouj軼ie - 安inouj軼ie Krzysztof Starczyk
503 Mm / 143 h
17.09. - 30.09.
安inouj軼ie - Gdynia
Pawe Maniewski
735,5 Mm / 178 h
04.10. - 15.10
Gdynia - Gdynia
Henryk Romanowski
816 Mm / 162 h

W sezonie 1995 jacht przep造n掖 7.468 Mm w ci庵u 1.765,5 h 瞠glugi.

Rejs nr 1/95. 31.05. - 10.06.1995 r.
Szczecin, 安inouj軼ie, Falsterbo Kan., Kopenhaga, Tejn, 安inouj軼ie

1. Marek Skowro雟ki, j.k..b - kapitan
2. Hieronim Rozwalka, j.k..b. - I oficer
3. Janusz Pe趾a, st.j.pu - II oficer
4. Janusz Kaszper - III oficer
5. Ryszard Kobos
6. Marcin Pacan
7. Marek Skoczylas
8. Ma貪orzata Mazur
9. Marta Skowro雟ka
10. Piotr Chrobot
go軼innie na trasie Szczecin - 安inouj軼ie - Jerzy Mikulski, j.k..w.

Rejs nr 2/95. 11.06. - 21.06.1995 r.
安inouj軼ie, Allinge, Christianso, Nexo, Simrishamn, 安inouj軼ie


Za這g stanowili nurkowie- ratownicy
g鏎niczy z KGHM-u. Celem rejsu nurkowania na Ba速yku , w szczeg鏊no軼i na wraku Heweliusza. 100% sukcesu.


1. Piotr Ku幡iar, j.k..b. - kapitan
2. Krzysztof Jasica, j.s.m. - I oficer
3. Dariusz Kwak, st.j.pu - II oficer
4. Bogus豉w Cenian, .j.
5. Dariusz Rakowski, st.j.
6. Zbigniew Kaczor
7. Roman Bia這usz
8. Krzysztof Poliszak
9. Mieczys豉w Kobla雟ki

Rejs nr 3/95. 21.06. - 01.07.1995 r.
安inouj軼ie, Ronne, Kopenhaga, Gilleleje, Anholt, Hasle, 安inouj軼ie

1. Micha Sawzdargo, j.k..b. - kapitan
2. S豉womir Tryc, j.s.m. - I oficer
3. Andrzej υpie雟ki - Piechota, st.j. - II oficer
4. Piotr Kanafa, j.s.m. - III oficer
5. Ryszard Byrczek, j.s.m. - IV oficer
6. Ewa Skut, j.s.m.
7. Kazimierz Str騜yk, st.j.
8. Jacek Skowro雟ki, st.j.
9. Dariusz Zaj帷, b.s.

Rejs nr 4/95. 09.07. - 08.07.1995 r.
安inouj軼ie, Sassnitz, Falsterbo Kan., Ronne, Allinge, Christianso, Gudhjem, 安inouj軼ie

1. Zbigniew Ryng, j.k..b. - kapitan
2. Henryk Klimczak, j.s.m. - I oficer
3. Barbara Kocowska, st.j.pu - II oficer
4. Marek Mykytyn, st.j. - III oficer
5. Anna Zender, st.j.pu
6. Urszula Czerwi雟ka
7. Jolanta Kucharska
8. Renata K這sowska
9. Piotr K這sowski
10. Ma貪orzata Chomiak

Rejs nr 5/95. 08.07. - 22.07.1995 r.
安inouj軼ie, Christianso, Falsterbo Kan., Kopenhaga, Vanersborg, Sjotorp, Vanenborg, Goteborg, Raa, Falsterbo Kan., Sassnitz, 安inouj軼ie

1. Henryk Romanowski, j.k..b. - kapitan
2. Henryk Klimczak, j.s.m. - I oficer
3. Jerzy K這sowski, j.s.m. - II oficer
4. Werner Janus, .j.
5. Piotr Klimczak, .j.
6. Tomasz Kobzar
7. Marek Krupski
8. Andrzej Marczy雟ki
9. Maria Marczy雟ka
10. Zdzis豉w Zalewski

Rejs nr 6/95. 23.07. - 01.08.1995 r.
安inouj軼ie, Falsterbo Kan., Helsingor, Kopenhaga, Sassnitz, 安inouj軼ie

1. Ryszard B豉cha, j.k..b. - kapitan
2. Miros豉w Siudak, j.s.m. - I oficer
3. Tomasz ㄊda, st.j.pu
4. Agnieszka Jastrz瑿ska, .j.
5. Tomasz Rozewski, st.j.
6. Ma貪orzata Lisowska, .j.
7. Marcin Pluta, .j.
8. Marcin Korpacki, .j.
9. Piotr G這waczewski, st.j.
10. Renata Eljasiewicz, .j.

Rejs nr 7/95 02.08. - 11.08.1995 r.
安inouj軼ie, Nexo, Karlskrona, Kalmar, Visby, Gdynia

1. Jerzy A. Kosz, j.k..b. - kapitan
2. Agnieszka Kolanek, j.s.m. - I oficer
3. Barbara Kocemba, st.j.pu - II oficer
4. Sebastian ㄆczy雟ki, st.j.pu - III oficer
5. Monika Chaszczewska, .j.
6. Marcin Protasiewicz, st.j.
7. Krzysztof Siero, .j.
8. Piotr Micha這wski, .j.
9. Jacek Kr鏊ikowski, .j.
10. Tomasz Poprawa, .j.

Rejs nr 8/95 12.08. - 21.08.1995 r.

Gdynia, Visby, Kalmar, 安inoujscie

1. Zbigniew Huzar, j.k..b. - kapitan
2. Krzysztof Reich, j.s.m. - I oficer
3. Anna Zab這cka, st.j.pu - II oficer
4. Rafa Walig鏎ski, st.j.pu - III oficer
5.
Bogdan Fichtner, st.j.
6.
S豉womir Cygan, st.j.
7.
Dariusz Kluczka, st.j.pu
8. Beata Burzak, st.j.
9.
Andrzej Fichtner, st.j.
10. Rafael Ma造cka, .j.

Rejs nr 9/95. 22.08. - 03.09.1995 r.
安inouj軼ie, Nexo, Kalmar, Dalaro, Sztokholm, Ronne, 安inouj軼ie

1. Jerzy Cebry, j.k..b. - kapitan
2. Feliks Szleszkowski, j.s.m. - I oficer
3. Olaf Bronowicz, st.j. - II oficer
4. Jan Vernon, st.j. - III oficer
5. Janusz Ple郾iak
6. Roman Gibki
7. Mariusz Paw這wski
8. Wojciech 奸epowro雟ki
9. Mariusz Ko軼ielniak
10. Ryszrd Wo幡iak

Rejs nr 10/95. 04.09. - 17.09.1995 r.
安inouj軼ie, Kopenhaga, Helsingor, Nyborg, Laboe, Holtenau, Kiel, 安inouj軼ie

1. Krzysztof Starczyk, j.k..w. - kapitan
2. Piotr Czeczenkow, j.s.m. - I oficer
3. Dominik Logo, st.j.pu - II oficer
4. Andrzej Fichtner, st.j. - III oficer
5. Dagmara Piesiak, st.j. - IV oficer
6. Bogdan Fichtner, st.j.
7. S豉womir Cygan, st.j.
8. Marta Szl瞛ak,
9. Tomasz Koryciarz, .j.

Rejs nr 11/95. 17.09. - 30.09.1995 r.
安inouj軼ie, Travemunde, Lubeka, Korsor, Karrebeksmunde, Kopenhaga, Falsterbo Kan., Drogor, Hel, Gdynia

1. Pawe Maniewski, j.k..b. - kapitan
2. Krzysztof Reich, j.s.m. - I oficer
3. Marek Lejza, st.j.pu - II oficer
4. Dominik Logo, st.j.pu - III oficer
5. Kacper Dolatowski, st.j.pu - IV oficer
6. Aleksandra Skrzynecka, .j.
7. Magda Ku幡iarz, .j.
8. Miroz豉w Kurzyp, st.j.pu
9. Anna Boche雟ka, st.j.
10. Tomasz Ska貫cki, b.s.

Rejs nr 12/95. 04.10. - 15.10.1995 r.
Gdynia, Visby, Byxelkork, Borgholm, Kalmar, Christianso, Gudhjem, Dar堯wko, W豉dys豉wowo, Gdynia

1. Henryk Romanowski, j.k..b. - kapitan
2. Henryk Klimczak, j.s.m. - I oficer
3. Janusz Pe趾a, st.j.pu - II oficer
4. Jerzy Pe趾a, st.j.pu - III oficer
5. Andrzej Marczy雟ki, st.j.
6. Maria Marczy雟ka, st.j.
7. El瘺ieta Thulie, b.s.
8. Aleksander Zielenow, .j.
9. Waldemar Wierus, .j.
10. Tomasz Sienicki, st.j.


Copyright © Jacht Klub AZS Wroc豉w. Wszelkie prawa zastrze穎ne.
Kontakt: Webmaster