SEZON 1994

Nie zachował się dziennik jachtowy z pierwszych 8 rejsów sezonu 1994.
Prosimy bardzo osoby które brały udział w rejsach w tym sezonie o pomoc w odtworzeniu terminarza.


TERMIN TRASA KAPITAN




02.07. - 09.07.
Świnoujście - Świnoujście Zbigniew Maciej Ryng
314 Mm / 76 h


Eugeniusz Kuźniewski

17.07. - 30.07
Szczecin - Gdynia
Ludwik Tichy
 562,5 Mm / 193 h












05.09. - 20.09
Świnoujście - Świnoujście
Przemysław Siwiec
 967 Mm / 204 h
21.09. - 26.09
Świnoujście - Świnoujście
Henryk Romanowski
257 Mm / 56 h
27.09. - 01.10
Świnoujście - Świnoujście Henryk Romanowski 174 Mm / 33 h
02.10 - 09.10
Świnoujście - Szczecin
Henryk Romanowski 405 Mm / 86 h
22.10. - 25.10
Kurs manewrowy na stopień j.s.m w Trzebieży organizator JK AZS Wrocław
Jerzy A. Kosz

26.10. - 29.10
Kurs manewrowy na stopień j.s.m w Trzebieży organizator AWF Wrocław Ryszard Błacha


Rejs nr 1/94 <brak danych>

Rejs nr 2/94. 02.07. - 09.07.1994.
Świnoujście, Sassnitz, Trelleborg, Falsterbo Kanal, Kopenhaga, Falsterbo Kanal, Ronne, Świnoujście.

1. Zbigniew Maciej Ryng, j.k.ż.b. - kapitan
2. Henryk Romanowski, j.st.m. - I oficer
3. Andrzej Bohdziewicz, j.st.m. - II oficer
4. Henryk Klimczak, st.j. - III oficer
5. Jerzy Kotowski, st.j.
6. Roman Zajączkowski, ż.j.
7. Elżbieta Wojno
8. Ewa Staniucha
9. Beata Olek, st.j.
10. Maria Guz, ż.j. - cook

Rejs nr 2/94 <brak danych>

Rejs 4/94. 17.07.- 30.07.1994.
Szczecin- Gocław, Trzebież, Świnoujście, Svaneke, Christiaso, Visby, Kłajpeda, Hel, Gdynia

1. Ludwik Tichy, jkżb - kapitan
2. Wieńczysław Smyg, jstm -I oficer
3. Marek Kardasz, stj pu - II oficer
4. Kacper Dolatowski, stj pu -  III oficer
5. Marek Tuchendler, stj pu - IV oficer
6. Krzysztof Kułakowski, stj
7. Tomasz Łyda, stj
8. Janusz Rembisz
9. Agnieszka Machalica
10. Jarosław Kierzkowski, żj

Rejs nr 5/94 <brak danych>
Rejs nr 6/94 <brak danych>
Rejs nr 7/94 <brak danych>

Rejs nr 8/94. 05.09. - 20.09.1994 r.

Świnoujście, Ystad, Goteborg, Oslo, Svanemollen, Sassnitz, Świnoujście

1. Przemysław Siwiec, j.k.ż.b. - kapitan
2. Robert Chorążewski, j.st.m. - I oficer
3. Jacek Lisowski, j.st.m. - II oficer
4. Wojciech Rudnicki, st.j.pu - III oficer
5. Anna Perczak, st.j.pu - IV oficer
6. Adam Bartold, st.j.
7. Zdzisław Hejducki, st.j.
8. Piotr Sitecki
9. ?
10. ?
<lista niekompletna>

Rejs nr 9/94. 21.09. - 26.09.1994 r.
Świnoujście, Trzebież, Ronne, Ystad, Sassnitz, Świnoujście

1. Henryk Romanowski, j.k.ż.b. - kapitan
2. Zbigniew Ryng, j.k.ż.b. - I oficer
3. Janusz Pełka, st.j.pu. - II oficer,
4. Tomasz Szumotowski, j.s.m. - III oficer
5. Paweł Ryng
6. Filip Cwojdziński
7. Dariusz Tokarek
8. Patrycja Łacina
9. Monika Rydzkowska
10. Tomasz Walkiewicz

Rejs nr 10/94. 27.09. - 01.10.1994 r.
Świnoujście, Trzebież, Szczecin, Świnoujście, Sassnitz, Świnoujście

1. Henryk Romanowski, j.k.ż.b. - kapitan
2. Ryszard Bronowicz, j.s.m. - I oficer
3. Janusz Pełka, st.j.pu - II oficer
4. Dorota Piaskowska, st. j. - III oficer
5. Agnieszka Pełka, st.j.
6. Piotr Chrobot, ż.j.
7. Piotr Szajowski, st.j.
8. Maciej Dubiński b.s.
9. Tomasz Klimas, st.j.
10. Paweł Lewicki, ż.j.

Rejs nr 11/94. 02.10. - 09.10.1994 r.
Swinoujście, Sassnitz, Ronne, Christianso, Darłówko, Świnoujście, Szczecin

1. Henryk Romanowski, j.k.ż.b. - kapitan
2. Henryk Klimczak, st.j.pu
3. Marian Kaczorowski, st.j.
4. Andrzej Kaczorowski, st.j.
5. Andrzej Marczyński, st.j.
6. Werner Janus, ż.j.
7. Maria Marczyńska, ż.j.
8. Kazimierz Biaź, b.s.
9. Tomasz Kobzor, b.s.
10. Wojciech Kaczorowski, b.s.

Copyright © Jacht Klub AZS Wrocław. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt: Webmaster