SEZON 1993
Nie zachował się dziennik jachtowy od 24.09.1993 r.
Prosimy bardzo osoby które brały udział w rejsach w tym okresie o pomoc w odtworzeniu terminarza.

TERMIN TRASA KAPITAN
01.06.-13.06 Świnoujście - Świnoujście
Przemysław Siwiec
436 Mm / 96 h
13.06. - 19.06
Świnoujście - Świnoujście
Hieronim Rozwalka
346 Mm / 68 h
28.06. - 06.07
Świnoujście - Świnoujście
Marian Hołownia
468 Mm / 104 h
07.07. - 17.07
Świnoujście - Swinoujście
Andrzej Piwnicki
555 Mm / 125 h
18.07. - 31.07
Świnoujście - Świnoujście Łucjan Chomiak
608 Mm / 178 h
31.07. - 15.08
Świnoujście - Świnoujście
Marcin Michalak
495 Mm / 133 h
17.08. - 18.09
Świnoujście - Londyn - Świnoujście
Krzysztof Starczyk
1.789 Mm / 380 h
19.09. - 23.09
Świnoujście - Świnoujście
Hieronim Rozwalka
271 Mm / 78,5 h
???







Rejs nr 1/93. 01.06.-13.06.1993 r.
Świnoujście, Treleborg, Malmo, Landskrona, Helsingborg, Helsingor, Kopenhaga, Kołobrzeg, Świnoujście,

1. Przemysław Siwiec, j.k.ż.b. -
kapitan
2. Robert Chorążewski, j.s.m. - I oficer
3. Marcin Baczyński, st.j. - II oficer
4. Zdzisław Hejducki, st.j.pu - III oficer
5. Katarzyna Dziedziech, b.s.
6. Adam Bartold, ż.j.
7. Elżbieta Gomułkiewicz, b.s.
8. Jerzy Lubelski, st.j.
9. Tomasz Seredyński, b.s.
10. Waldemar Hundz, st.j.

Rejs nr 2/93. 13.06. - 19.06.1993 r.
Świnoujście, Kopenhaga, Limhamn, sassnitz, Świnoujście

1. Hieronim Rozwalka, j.k.ż.b. - kapitan
2. Henryk Romanowski, j.s.m. - I oficer
3. Tadeusz Sieradzki - II oficer
4. MaciejSztrasburger - III oficer
5. Bogusław Pachołek
6. Edward Gajdamowicz
7. Stanisław Grześkowiak
8. Alojzy Biegański
9. Waldemar Wierus
10. Andrzej Zakrzewski

Rejs nr 3/93. 28.06. - 06.07.1993 r.
Świnoujście, Karlskrona, Kalmar, Nexo, Svaneke, Świnoujście

1. Marian Hołownia, j.k.ż.w. - kapitan
2. Marian Korotkiewicz, j.s.m. - I oficer
3. Marek Tuchendler, st.j. pu - II oficer
4. Krzysztof Peczyński, st.j. - III oficer
5. Filip Grabiec, ż.j.
6. Marcin Leszczyński, st.j.
7. Bartłomiej Leszczyński, st.j.
8. Krzysztof Roziel, ż.j.
9. Tomasz Łyda, st.j.

Rejs nr 4/93. 07.07. - 17.07.1993 r.
Świnoujście, Kopenhaga, Helsingor, Raa, Simmirshavn, Karlskrona, Hammeren, Vang, Hasle, Ronne, Greisvalde Oie, Świnoujście

1. Andrzej Piwnicji, j.k.ż.b, - kapitan
2. Piotr Obidoski, j.s.m. - I oficer
3. Józef Domagała, st.j.pu - II oficer
4. Krzysztof Peczyński, st.j.pu - III oficer
5. Ryszard Ludwikowski
6. Marek Tuchendler
7. Wojciech Wawrzynek

Rejs nr 5/93.
18.07. - 31.07.1993r.
Świnoujscie, Ronne, Karlkrona, Nexo, Christianso, Darłówko, Kołobrzeg Dziwnów, Świnoujscie

1. Łucjan Chomiak, j.k.ż.b. - kapitan
2. Agnieszka Piaskowska, j.s.m. - z-ca kapitana

3. Roman Kozłowski, st.j.pu - I oficer
4. Jacek Harań, st.j.pu - II oficer

5. Dariusz Kluczka
, st.j.pu - III oficer
6. Maciek Lewandowski, st.j.pu - IV oficer
7. Anna Zabłocka, ż.j.
8. Agnieszka Dudzińska, st.j.
9. Krzysztof Partyka, ż.j.
10. Dariusz Waleszczyk, st.j.

Rejs nr 6/93. 31.07. - 15.08.1993 r.
Świnoujście, Arhus, Helsingor, Kopenhaga, Ronne, Świnoujście

1. Marcin Michalak, j.k.ż.w. - kapitan
2. Ryszard Błacha, j.k.ż.b. - I oficer
3. Małgorzata Popieluch - Błacha, st.j.pu - II oficer
4. Janusz Dziedzicki, j.s.m. - III oficer
5. Aldona Kondratowicz
6. Jerzy Pewleta (?)
7. Ewa Konczak (?)
8. Andrzej Bier (?)
9. Paweł Korwin (?)
10. Elżbieta Szeleg (?)
Uwaga, wpisy do dziennika jachtowego były tak nieczytelne, że prawdopodobne są przekłamania w nazwiskach.

Rejs nr 7/93. 17.08. - 18.09.1993 r.
Świnoujście, Kiel, Holtenau, Brunsbuttel, Cuxhaven, London, Zeebrugge, Brugge, Ijmujden, Amsterdam, Helgoland, Cuxhaven, Kiel, Świnoujście

1. Krzysztof Starczyk, j.k.ż.w. - kapitan
2. Tomasz Tołłoczko, j.s.m. - I oficer
3. Ryszard Drozdowski, st.j.pu - II oficer
4. Alicja Pichiewicz, st.j.pu - III oficer
5. Marek Kardysz, st.j.pu. - IV oficer
6. Kacper Dolatowski, st.j.
7. Izabela Brylowska, st.j.
8. Grzegorz Górniak, ż.j.
9. Jacek Szulc, ż.j.
10. Matylda Graszewicz, ż.j.

Rejs nr 8/93. 19.09. - 23.09.1993 r.
Świnoujście, Kopenhaga, Świnoujście

1. Hieronim Rozwalka, j.k.ż.b. - kapitan
2. Henryk Romanowski, j.s.m. - I oficer
3. Janusz Pełka, st.j. - II oficer
4. Henryk Klimczak, st.j.pu. - III oficer
5. Leszek Fortuna
6. Ryszard Grabizna
7. Edward Szczerbakowski
8. Bogusław Mularczyk
9. Tadeusz Bartosik
10. Marek Szczerbakowski

<koniec dziennika jachtowego, następnego brak>


Copyright © Jacht Klub AZS Wrocław. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt: Webmaster