SEZON 199
TERMIN TRASA KAPITAN
25.03. - 05.07
Szczecin - New York
Zdzisław Jackowski
Grand Regatta Columbus'92
7.020Mm / 1.429 h
06.07. - 15.08.
New York - Liverpool
Zdzisław Jackowski Grand Regatta Columbus'92
3.535 Mm / 754 h
16.08. - 11.09.
Liverpool - Świnoujście
Jerzy J. Sydow
1.286 Mm / 302 h
19.09. - 03.10
Świnoujście - Kopenhaga - Szczecin Dąbie
Ludwik Tichy
702 Mm / 179 h

W sezonie 1992 jacht przepłynął 12.543 Mm w ciągu 2.664 h żeglugi.


Rejs nr 1/92. 25.03. - 06.07.1992 r.
Szczecin-Dąbie, Trzebież, Świnoujście, Kiel, Holtenau, Brunsbuetell, Lisboa, Cadiz, Santa Cruz de Teneriffe, San Juan, New York

1. Zdzisław Jackowski, j.k.ż.w. - kapitan
2. Ryszard Wróblewki, j.k.ż.b. - I oficer
3. Adam Lenkow, j.k.ż.b. - II oficer (zaokrętowany w Cadiz)
4. Andrzej Pochodaj, j.st.m. - III oficer i opiekun jachtu
5. Mirosław Handerek, st.j.pu,
6. Wojciech Wiatroszak, ż.j. - lekarz
<prawdopodobnie lista załogi nie jest pełna>

Rejs nr 2/92. 06.07. - 15.08.1992 r.
New York, Boston, Liverpool

1. Zdzisław Jackowski, j.k.ż.w. - kapitan
2. Lesław Bartkowski, j.k.ż.b. - II oficer (od Bostonu - zaokr. 13.07.92 - I oficer)
3. Mirosław Handerek, st.j.pu (od Bostonu - zaokr. 13.07.92)
4. Piotr Michałowski, ż.j.
5. Wojciech Wiatroszak, ż.j.
6. Ryszard Wróblewki, j.k.ż.b. - I oficer (do Bostonu - wyokr. 12.07.92)
7. Bogdan Słodownik, j.k.ż.b. - II oficer
(do Bostonu - wyokr. 12.07.92)
8. Krystyna Antkowiak  -
(do Bostonu - wyokr. 12.07.92)
9. Magda Antkowiak -
(do Bostonu - wyokr. 12.07.92)
10. Marta Jarkowska -
(do Bostonu - wyokr. 12.07.92)

Rejs nr 3/92. 16.08. - 11.09.1992 r.
LIverpool, Douglas, Fort William, Fort Augustus, Inverness, Helgoland, Rendsburg, Kiel, Stralsund, Hammerhaven, Świnoujście

1. Jerzy Janusz Sydow,  j.k.ż.w. - kapitan
2. Agnieszka Piaskowska, j.s.m. - I oficer
3. Agnieszka Kolanek, - II oficer
4. Piotr Michałowski, ż.j. - bosman + po III oficer
5. Jakub Mędrek
6. Szymon Piasecki
7. Michał Mianowski
8. Maciej Lewandowski
9. Sebastian Soroka

Rejs nr 4/92. 19.09. - 03.10.1992 r.

Świnoujście – Kalmar – Ystad – Malmo – Kopenhaga – Ronne – Świnoujście – Trzebież – Szczecin Dąbie,


1. Ludwik Tichy, j.k.ż.b. - kapitan
2. Zbigniew Borczyk, j.s.m. - I oficer
3. Paweł Gzowski, st.j.pu - II oficer
4. Robert Chorążewski, j.s.m. - III oficer
5. Marek Szurlej, ż.j.
6. Jakub Dobiejewski, ż.j.
7. Agnieszka Dudzińska, ż.j.
8. Jerzy Wilk, st.j.

Copyright © Jacht Klub AZS Wrocław. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt: Webmaster