SEZON 2007

LP TERMIN dni TRASA KAPITAN UWAGI
1 19.05 - 26.05.04 7 Kurs manewrowy na stopień
 j.st.m. w Gdyni
Dariusz Kluczka
Jerzy A. Kosz
 
2 26.05 - 02.06.04 7 Kurs manewrowy na stopień
 j.st.m. w Gdyni
Dariusz Kluczka
Jerzy A. Kosz
kurs się nie odbył
3 02.06 - 09.06.07 7 Gdynia - Gdynia Michał Zagrodnik 433 Mm / 88 h
4 09.06 - 16.05.04 7 Gdynia - Gdynia Alicja Pichiewicz 351 Mm / 82 h
5 16.06 - 23.06.07 7 Świnoujście - Gdynia Jerzy A. Kosz 460 Mm / 76 h
info o rejsie
6 23.06 - 07.07.07 14 Gdynia - Gdynia Przemysław Lis 979 Mm / 171 h
7 07.07 - 18.07.07 11 Gdynia - Świnoujście Michał Zagrodnik 549 Mm / 107 h
8 18.07- 31.07.07 13 Świnoujście - Londyn Sławomir Rudnicki 808 Mm / 185 h
9 31.07 - 18.08.07 18 Londyn - Saint Malo Krzysztof Januszewski 833,5 Mm / 180 h
10 18.08 - 01.09.07 14 Saint Malo - Dublin Robert Chorążewski 534 Mm / 100 h
Wyspy Normandzkie, Irlandia (info o rejsie)
11 01.09 - 29.09.07 28 Dublin - Cuxhaven Andrzej Myrta IRLANDIA PÓŁNOCNA (info o rejsie)
12 29.09 - 13.10.07 14 Cuxhaven - Świnoujście Remigiusz B. Trzaska 932 Mm / 196 h
Morze Pólnocne, cieśniny dunskie (info o rejsie)
13 13.10 - 20.10.07 7 Świnoujście - Gdynia Piotr Michałowski 347,5 Mm / 75,5 h
14 21.10 - 27.10.07 7 Kurs manewrowy na stopień
 j.st.m. w Gdyni
Dariusz Kluczka  
15 01.11 - 04.11.07 7 Gdynia - Gdynia Alicja Pichiewicz 120 Mm / 40 h
16/17 04.11 - 13.11.07 7 Gdynia - Szczecin Wojciech Radziun 275 Mm / 50,5 h


W sezonie 2007 jacht przepłynął ok. 6500 Mm w czasie ok. 1310 godzin. + rejs Andrzeja Myrty


Rejs nr 1/19.05 - 26.05.07
Kurs manewrowy w Górkach Zachodnich, w ramach kursu odwiedzono port w Jastarni
1. Dariusz Kluczka - kapitan
2. Olgierd Młnarski
3. Dorota Potoręcka
4. Maciej Rukasz
5. Tomasz Józik
6. Beata Sikora

Rejs nr 2/26.05 - 06.06.07
Kurs manewrowy nie odbył się

Rejs nr 3/02.06 - 09.09.07
Gdynia, Svaneke, Karlskrona, Gdynia
1. Michał Zagrodnik - kapitan
2. Maciej Dyczkowski - I oficer
3. Tomasz Linda - II oficer
4. Łukasz Amanowicz - kwatermistrz
5. Mateusz Kurnacz ?
6. Piotr Myskow

Rejs nr 4/09.06 - 16.06.07
Gdynia, Christianso, Svaneke, Gudhjem, Allinge, Hasle, Świnoujście, Kalskrona, Uska
1. Alicja Pichiewicz - kapitan
2. Mirosłw Domański - I oficer
3. Jerzy Marek Wojtaczka
4. Marek Adamczyk
5. Krzesimir Kuczmański

Rejs nr 5/16.06 - 23.06.07
Świnoujście, Roenne, Hammer Havn, Allinge, Christianso, Gdynia
1. Jerzy A. Kosz - kapitan
2. Olgierd Wiercimok
3. ?

Rejs nr 6/23.06 - 07.07.07
Gdynia, Maarianhamina, Tallin, Roomassare, Liepaja, Hel, Gdynia
1. Przemysław Lis - kapitan
2. Maciej Eisman ? - I oficer
3. ?- II oficer
4. Grzegorz ? - III oficer
5. Krzysztof ?
6. Andrzej ?
7. Dominik ?

Rejs nr 7/07.07 - 18.06.04
Gdynia, Hel, Visby, Byxelkork, Kalmar, Svaneke, Nexo, Sassnitz, Świnoujście
1. Michał Zagrodnik - kapitan
2. Agnieszka ?adawska - I oficer
3. Magdalena Fałkowska- II oficer
4. Olgierd Młynarski - III oficer
5. Stanisław Stadnicki
6. Grzegorz Kogut
7. Piotr Fałkowski
8. Andrzej Łukniewicz
9. Zbigniew Zataj
10. Arkadiusz Zgierski

Rejs nr 8/18.07 - 31.07.07
Świnoujście, Cuxhaven, Oostende, Niewupoort, Ramsgate, Londyn
1. Sławomir Rudnicki - kapitan
2. Adam Bałazy - I oficer
3. Łukasz Czarnecki- II oficer
4. Maciej Filipecki - III oficer
5. Agata Rockstien
6. Ewa Kaczor
7. Magda Makiełło
8. Mateusz Przybył
9. Marek Jastrzębski
10. Dawid Brzoska ?

Rejs nr 9/31.07 - 18.08.07
Londyn(Limehouse), Portsmouth, Poole, Plymouth, Saint Helier, Saint Malo
1. Krzysztof Januszewski - kapitan
2. Marek Klocek - I oficer
3. Szymon Strąk - II oficer
4. Stanisław Bulanda - III oficer
5. Roman Bliski
6. Maciej Kraśnicki
7. Lucyna Adamiec
8. Przemysław Pietrzkiewicz
9. Jakub Dudziec
10. Kamil Dudziec

Rejs nr 10/18.08 - 01.09.07
Saint Malo, Falmouth, Cork, Dunmmore East, Wicklow, Dublin
1. Robert Chorążewski - kapitan
2. Agnieszka Kolanek - I oficer
3. Aleksandra Kicaj - II oficer
4. Marek Hrynczyszyn - III oficer
5. Marta Bechtold
6. Tomasz Hrynczyszyn
7. Wojciech Hrynczyszyn
8. Mirosłąw Jakubowski
9. ? Jeleń
10. Tomasz Podzielny

Rejs nr 11/18.08 - 29.09.07
Dublin - Hamburg
1. Andrzej Myrta - kapitan
ZAŁOGA NIE PROWADZIŁA DZIENNIKA JACHTOWEGO

Rejs nr 12/29.09 - 13.10.07
Cuxhaven, Helgoland, Esberg, Moss, Fugelvik, Skagen, Helsingor, Kopenhaga, Falsterbrokanal, Świnoujście
1. Remigiusz B. Trzaska - kapitan
2. Jerzy Woźniacki - I oficer
3. Jacek Orzechowski - II oficer
4. Marek Kazimierski - III oficer
5. Bohdan Galas - IV oficer
6. Rafał Dudzik
7. Mirosław Iwanicki
8. Bartosz Daszewski
9. Zdzisław Dudarz
10. Jakub Kiliszek

Rejs nr 13/13.10 - 20.10.07
Świnoujście, Svaneke, Ustka, Hel, Gdańsk
1. Piotr Michałowski - kapitan
2. Dariusz Obszyński
3. Adam Boryniec
4. Dariusz Boreczek

Rejs nr 14/20.10 - 28.10.07
Kurs manewrowy Gdańsk, Jastarnia, Gdynia
1. Dariusz Kluczka - kapitan
2. Olgierd Młynarski
3. Grzegorz Kogut
4. Maciej Dukasz
5. Grzegorz Wawrzyniuk
6. Bartosz Michałkiewicz
7. Grzegorz Paśnikowski
8. Krzysztof Bąk
9. Radosław Kumbuł
10. Maciej Mamulski

Rejs nr 15/01.11 - 04.11.07
Górki Zachodnie, Hel, Gdańsk, Górki Zachodnie
1. Alicja Pichiewicz - kapitan
2. Piotr Nowacki
3. Agnieszka Majorek
4. Agnieszka Wypiór
5. Andrzej Wypiór
6. Konrad Załoga

Rejs nr 16/17/05.11 - 13.11.07 ?
Przeprowadzenie jachtu do Szczecina, ze względu na złe warunki meteo rejs został podzielony na dwie części. Górki Zachodnie, Ustka(postój 07.11-11.11), Szczecin
1. Wojciech Radziun - kapitan
2. Marek Hrynczyszyn
3. Piotr Piwowarczyk
4. Grzegorz Jadczyszyn
5. Rafał Kapica
6. Olgierd Młynarski
DRUGA CZĘŚĆ REJSU
1. Wojciech Radziun - kapitan
2. Bolesław Rudnik
3. Przemysław Niechciał
4. Eugeniusz Rajca
5. Mateusz Gałęcki
6. Anna Rajca





Copyright © Jacht Klub AZS Wrocław. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt: Webmaster