SEZON 2004

LP TERMIN dni TRASA KAPITAN UWAGI
1 17.04. - 24.04.04 7 Kurs manewrowy na stopień
 j.st.m. w Gdyni
Dariusz Kluczka
Jerzy A. Kosz
zdjęcia ze szkolenia
2 25.04 - 01.05.04 7 Gdynia - Gdynia Jerzy A. Kosz 476 Mm / 96 h
3 01.05. - 15.05.04 14 Gdynia - Gdynia Juliusz Szpojankowski
Rainer Pietrasik
3a - 413 Mm / 99 h
3b - 302,5 Mm / 92,4 h
- 15.05. - 22.05.04 7 Przerwa remontowa   postój w Gdyni
4 22.05. - 29.05.04 7 Gdynia - Świnoujście Łucjan Chomiak Rejs Sekcji Regatowej JK AZS Wrocław
362,7 Mm / 100 h
5 29.05. - 12.06.04 14 Świnoujście - Amsterdam Tomasz Chodnik 1133 Mm / 234,5 h
6 12.06.- 03.07.04
21 Amsterdam - Londyn - Szkocja - Kopenhaga - Świnoujście Robert Chorążewski 1579 Mm / 303,5 h
7 03.07. - 10.07.04 7 Świnoujście - Gdynia Jerzy A. Kosz 345 Mm / 69,5 h
8 10.07. - 17.07.04 7 Gdynia - Gdynia Dariusz Kluczka 456 Mm / 88 h
8a 17.07. - 24.07.04 7 Gdynia - Gdynia Piotr Kuźniar
Robert Chorążewski
469 Mm / 119 h
9 24.07. - 07.08.04 14 Gdynia - Gdynia
być może Alandy...
Anna Perczak 721 Mm / 177 h
- 07.08 - 02.09.04 26 Przerwa remontowa   Przygotowanie jachtu do wyprawy


W sezonie 2004, jacht przepłynął ok. 5790 Mm w czasie ok. 1380 godzin.


Rejs nr 2/25.04 - 01.05.04
Gdynia, Nexo, Gudhejem, Hammerhorn, Christianso, Gdynia
1. Jerzy A. Kosz - kapitan
2. Sławomir Matkowski - I oficer
3. Agata Moroń - II oficer
4. Michał Lewandowski - III oficer
5. Małgorzata Ignetowicz
6. Jan Pławnicki
7. Wojciech Buła
8. Przemysław Janik
9. Krzysztof Sosnowski
10. Urszula Tes

Rejs nr 3a/01.05 - 08.05.04
Gdynia, Kalskrona, Uska
1. Juliusz Szpojankowski - kapitan
2. Wiesław Szprych - I oficer
3. Radosław Wnęk - II oficer
4. Krzysztof Jurowicz- III oficer
5. Zofia Chęcińska
6. Jan Wnęk
7. Michał Michaś
8. Bartłomiej Szprych
9. Zbigniew Pełynski
10. Jadwiga Janiczek

Rejs nr 3b/08.05 - 15.05.04
Uska, Władysławowo, Hel, Gdańsk, Gdynia
1. Rainer Pietrasik - kapitan
2. Henryk Gąsiorowski - I oficer
3. Robert Żywornek - II oficer
4. Paweł Pielicki - III oficer
5. Andrzej Rosiak
6. Jolanta Kurtyk
7. Alina Klaub-Grzela
8. Andrzej Krzemieński
9. Jerzy Szewczyk
10. Grzegorz Chodaczek

Rejs nr 4/22.05 - 29.05.04
Gdynia, Darłówek, Dziwnów, Świnoujśćie
1. Łucjan Chomiak - kapitan
2. Ryszard Byrczek - I oficer
3. Ryszard Wojtysiak- II oficer
4. Tadeusz Kopeć - III oficer
5. Małgorzata Cieślak
6. Marcin Jaworski
7. Krzysztof Litwicki
8. Roman Litwicki
9. Jarosław Preisner
10. Tadeusz Szymanowski

Rejs nr 5/29.05 - 12.06.04
Świnoujśćie, Falsterbo, Helsingor, Fals, Hals, Alborg, Thyboron, Lowestoft, Dunkierrka, Nieuwpoort, Ostende, Zerugge, Vlissingen, Amsterdam
1. Tomasz Chodnik - kapitan
2. Piotr Stawski - I oficer
3. Stefan Kwiatek- II oficer
4. Janusz Gierczyński - III oficer
5. Janusz Malesa
6. Joanna Nowińska
7. Marcin Winiarski
8. Bartosz Michałkiewicz

Rejs nr 6/12.06 - 02.07.04
Amsterdam, Londyn, Hartlepoor, Edynburg, Skagen, Kopenhaga, Świnoujście
1. Robert Chorążewski - kapitan
2. Jacek Orzechowski - I oficer
3. Maciej Łojewski- II oficer
4. Rafał Wesołowski - III oficer
5. Wiesław Sawicki
6. Leszek Gałek
7. Marta Bechtold
8. Marek Hrynczyszyn
9. Jerzy Gawor
10. Maciej Tomaszewicz

Rejs nr 7/02.07 - 10.07.04
Świnoujście, Renne, Hammerhavhen, Christianso, Kołobrzeg, Łeba, Hel, Gdynia
1. Jerzy A. Kosz - kapitan
2. Tomasz Bąk - I oficer
3. Agata Moroń - II oficer
4. Jacek Szreter - III oficer
5. Ewelina Marmulewicz
6. Jerzy Kaczmarzyk
7. Wojciech Buła
8. Tadeusz Bednarski
9. Olgierd Młnarski

Rejs nr 8/10.07 - 17.07.04
Gdynia, Nexo, Hel, Gdynia
1. Dariusz Kluczka - kapitan
2. Sławomir Cygan - I oficer
3. Bolesław Rudnik - II oficer
4. Michał Plata - III oficer
5. Hanna Górska
6. Krzsztof Kryjak
7. Bartłomiej Kluska
8. Krzysztof Gałka
9. Magdalena Biłek
10. Tomasz Michalski

Rejs nr 8a/17.07 - 24.07.04
Gdynia, Christianso, Kołobrzeg, Nexo, Svaneke, Władysławowo, Gdynia
1. Piotr Kuźniar do 21.07(Kołobrzeg), od 21.07 Robert Chorążewski- kapitan
2. Włodzimierz Szczęsny - I oficer
3. Jarosław Dawidczyk - II oficer
4. Piotr Wiśniewski - III oficer
5. Zofia Błażejewska
6. Marcin Gołębski
7. Paweł Chmielarczyk
8. Grzegorz Brzyk
10. Anna Gryczewska od 21.07

Rejs nr 9/24.07 - 07.08.04
Gdynia, Hel, Lepaja, Ventspils, Visby, Władysławowo, Gdynia
1. Anna Perczak - kapitan
2. Krzysztof Kniecikowski - I oficer
3. Agnieszka Trojańska - II oficer
4. Maciej Kanafa - III oficer
5. Renata Gadzała
6. Marta Kubik
7. Zuzanna Kubik
8. Grzegorz Czaja
9. Maciej Bagiński (Władysławowo-Gdynia)





Copyright © Jacht Klub AZS Wrocław. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt: Webmaster