SEZON 2003

TERMIN TRASA KAPITAN
24.05. - 31.05
Gdynia - Świnoujście
Henryk Romanowski
379 Mm / 83 h
31.05. - 07.06
Świnoujście - Świnoujście
Jerzy A. Kosz
354,9 Mm / 84 h
07.06. - 21.06
Świnoujście - Amsterdam
Marian Gröger
1.066,5 Mm / 267 h
21.06. - 28.06.
Amsterdam - Świnoujście
Robert Chorążewski
468 Mm / 91 h
28.06. - 12.07
Świnoujście - Świnoujście
Krzysztof Starczyk
639 Mm / 135 h
12.07. - 19.07
Świnoujście - Gdynia
Łucjan Chomiak
327 Mm / 95,5 h
19.07. - 09.08
Gdynia - Kemi - Tallin
Dariusz Kluczka
1.440 Mm / 308,5 h
09.08. - 23.08
Tallin - Alandy - Gdynia
Jerzy A. Kosz
697 Mm / 147 h
fotki z rejsu
23.08. - 30.08
Gdynia - Gdynia
Robert Chorążewski
385 Mm / 65 h
fotki z rejsu
30.08. - 13.09
Gdynia - Gdynia
Ryszard Jędrzejewski
załoga nie prowadziła dziennika jachtowego

13.09. - 27.09
Naprawa awarii po rejsie poprzednim
Postój w Gdyni

Jerzy A. Kosz
z powodu awarii Panoramy rejs odbył się na
s/y Copernicus.
z YK "Stal" Gdynia
27.09. - 11.10
Gdynia - Morze Północne - Gdynia
Remigiusz B. Trzaska
1.221 Mm / 247 h
film z rejsu do pobrania
20,3 MB

11.10. - 18.10
kurs manewrowy na stopień j.st.m. w Gdyni
Jerzy A. Kosz Dariusz Kluczka
4 osoby zdające
4 osoby zdały
fotki z kursu
18.10. - 24.10
Gdynia - Gdynia
Tomasz Grala
280,5 Mm / 55 h
24.10. - 31.10
Gdynia - Gdynia Tomasz Grala 311,2 Mm / 65 h
07.11. - 11.11
Gdynia - Gdynia
Krzysztof Raczyński
338 Mm / 62 h
21.11. - 25.11
Gdynia - Gdynia
Tomasz Grala
243 Mm / 44 h

W sezonie 2003, jacht przepłynął ok. Mm w czasie ok. godzin.


Rejs nr 1/03. 24.05. - 31.05.2003 r.
Gdynia, Christianso, Hammerhaven, Ronne, Sassnitz, Ruden, Stralsund, Świnoujście

1. Henryk Klimczak - kapitan
2. Henryk Romanowski - I oficer
3. Andrzej Obrębski - II oficer
4. Katarzyna Rytowska
5. Sebastian Widalski
6. Piort Słaby
7. Monika Bytów
8. Arkadiusz Drulis
9. Małgorzata Englot
10. Maria Guz

Rejs nr 2/03. 31.05. - 07.06.2003 r.
Świnoujście, Travemunde, Klintholm, Stralsund, Ruden, Świnoujście

1. Jerzy A. Kosz - kapitan
2. Wojciech Radziun - Z-ca kapitana
3. Marek Kacprzak - I oficer
4. Tomasz Sulewski - II oficer
5. Adam Jarosz - III oficer
6. Wojciech Sulewski
7. Andrzej Opiła
8. Wojciech Opiła
9. Mikołaj Kacprzak
10. Tomasz Laskowski

Rejs nr 3/03. 07.06. - 21.06.2003 r.
Świnoujście, Frederikshavn, Esbjerg, Helgoland, Wilhelmshaven, Amsterdam

1. Marian Gröger - kapitan
2. Andrzej Hajto - I oficer
3. Prot Pakoński - II oficer
4. Artur Wala - III oficer
5. Krzysztof Pakoński - IV oficer
6. Tomasz Derwich
7. Robert Wala
8. Agnieszka Ligocka
9. Karolina Gr
öger

Rejs nr 4/03. 21.06. - 28.06.2003 r.
Amsterdam, Ijmujden, Den Helder, Helgoland, Cuxhaven, Laboe, Sassnitz, Świnoujście

1. Robert Chorążewski, k.j. – kapitan
2. Jan Jakub Benedycki, st.j. – I oficer
3. Jacek Ślusarz, ż.j. – II oficer
4. Konrad Żechałko, st.j – III oficer
5. Bogdan Dubiel
6. Czesław Duda
7. Romuald Janyszek
8. Mariusz Konecki, st.j.
9. Maciej Łojewski, st.j.
10. Maciej Tomaszewicz

Rejs nr 5/03. 28.06. - 12.07.2003 r.
Świnoujście, Travemunde, Lubeck, Kiel, Fredericia, Arosund, Helsingborg, Helsingor, Kopenhaga, Sassnitz, Świnoujście

1. Krzysztof Starczyk - kapitan
2. Alicja Pichiewicz - I oficer
3. Karolina Czerwińska - II oficer
4. Piotr Piwowarczyk - III oficer
5. Katarzyna Bieranowska
6. Agnieszka Bartoszewicz
7. Maciej Kanafa
8. Maciej Katwak (?)
9. Michał Błoch

Rejs nr 6/03. 12.07. - 19.07.2003 r.
Świnoujście, Ronne, Darłowo, Ustka, Hel, Gdynia

1. Łucjan Chomiak, k.j. - kapitan
2. Andrzej Dębicki, st.j. - I oficer
3. Anita Wietrzycka, st.j. - II oficer
4. Krzysztof Leszkiewicz, ż.j.
5. Michał Lewandowski, ż.j.
6. Jarosław Sikacz, ż.j.
7. Rafał Gowin, b.s.
8. Tadeusz Wawrowski, ż.j. - bosman

Rejs nr 7/03. 19.07. - 9.08.2003 r.
Gdynia, Mariehamn, Ajos, Kemi, Turku, Kasnas, Hanko, Tallin

1. Dariusz Kluczka, k.j. - kapitan
2. Anna Zabłocka-Kluczka, j.s.m. - I oficer
3. Jacek Harań - II oficer
4. Marcin Szczot - III oficer
5. Krzysztof Gąsior
6. Anna Budzińska
7. Ilona Tomalik
8. Jadwiga Stachowicz
9. Arkadiusz Błaszczyk

Rejs nr 8/03 09.08. - 23.08.2003 r.
Tallin, Helsinki, Hanko, Mariehamn, Eckero, Sztokholm,  Visby, Hel, Gdynia
 
1. Jerzy A. Kosz , k.j. - kapitan
2. Stefan Reinhard, st.j.
3. Anna Bieranowska, st.j.
4. Tomasz Szczutkowski, st.j.
5. Barbara B
ölke, ż.j.
6. Mirosław Nybański, ż.j.
7. Jan Niemiec, b.s.
8. Michał Sawzdargo, b.s.
9. Jacek Szreter, b.s.


Rejs nr 9/03. 23.08. - 30.08.2003 r.
Gdynia, Hel, Kłajpeda, Gdynia

1. Robert Chorążewski, k.j. – kapitan
2. Jan Jakub Benedycki, st.j. – I oficer
3. Błażej Radomski, st.j. – II oficer
4. Mariusz Pajonk, st.j – III oficer
5. Romuald Janyszek
6. Wojciech Kubica
7. Bartosz Michałkiewicz
8. Lucyna Pawelec
9. Marlena Sieradzon
10. Bartłomiej Tomaszewski

Rejs nr 10/03. 30.08. - 13.09.2003 r.
Gdynia, Gdańsk Hel, Łeba, Kołobrzeg, Christianso,  Hano, Karlskrona,  Władysławowo,  Gdynia


1. Ryszard Jędrzejewski - kapitan
2. Andrzej Bronowicz - I oficer
3. Ryszard Bronowicz - II oficer
4. Zbigniew Dudkiewicz - III oficer
5. Tomasz Jaworski
6. Bogusław Jankowski
7. Jan Pleśniak

Rejs nr 11/03. 13.09. - 27.09.2003 r. -  nie odbył się z powodu awarii na rejsie poprzednim,

Rejs nr 12/03. 27.09. - 11.10.2003 r.
Gdynia, Holtenau, Helgoland, Gryngore, Helsingor, Gdynia

1. Remigiusz B. Trzaska, j.k.ż.w. - kapitan
2. Rafał Wesołowski - I oficer
3. Jacek Orzechowski - II oficer
4. Paweł Gacki - IV oficer
5. Maciej Cieślik - III oficer
6. Paweł Skrzypczyński
7. Grzegorz Plantos
8. Jerzy Woźniacki
9. Marcin Drobczyński

Rejs nr 13/03 18.10. - 24.10.2003 r.
Gdynia, Kłajpeda,  Gdynia

1. Tomasz Grala, k.j. - kapitan
2. Tomasz Borda, st.j. - I oficer
3. Adrian Serdyński, st.j. - II oficer
4. Paweł Lazarowski, ż.j. - III oficer
5. Karolina Paczkowska
6. Anna Krasuska
7. Aleksandra Stankowska

Rejs nr 14/03 24.10. - 31.10.2003 r.
Gdynia, Kłajpeda, Władysławowo, Gdynia

1. Tomasz Grala, k.j. - kapitan
2. Krzysztof Popek, st.j. - I oficer
3. Anna Bąk, st.j. - II oficer
4. Piotr Gołęziewski, st.j. - III oficer
5. Adam Trojanowski
6. Łukasz Smukała
7. Wojciech Rusanowski
8. Mateusz Kubik, ż.j.
9. Monika Zygmunt, ż.j.
10. Piotr Pawluczyk

Rejs nr 15/03 07.11. - 11.11.2003 r.
Gdynia, Kłajpeda, Hel, Gdynia

1. Krzysztof Raczyński - kapitan
2. Piotr Mistrzak - I oficer
3. Andrzej Szklarski - II oficer
4. Krzysztof Zygmański - III oficer
5. Tadeusz Karwowski
6. Julia Janowska
7. Jakub Chudański
8. Dorota Trojacka
9. Joanna Trojacka
10. Katarzyna Krosicka

Rejs nr 16/03 21.11. - 25.11.2003 r.
Gdynia, Kłajpeda, Gdynia

1. Tomasz Grala, k.j. - kapitan
2. Brunon Świątek - I oficer
3. Bożena Narloch - II oficer
4. Krzysztof Popek - III oficer
5. Paweł Leoniuk
6. Longina Rutkowska
7. Anna Bąk
8. Wojciech Dobrzeniewski
9. Anna Ryś
10. Andrzej Rutkowski



Copyright © Jacht Klub AZS Wrocław. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt: Webmaster