SEZON 2002

TERMIN TRASA KAPITAN
27.04. - 05.05
Gdynia - Gdynia
Robert Chorążewski
460 Mm / 119 h
fotki z rejsu
15.06. - 29.06
Gdynia - Ystad
Paweł Maniewski
500 Mm / 108 h
29.06. - 13.07
Ystad - Wyspy Owcze - Bergen
Jerzy A. Kosz
1.041 Mm / 210 h
13.07. - 27.07
Bergen - Lofoty - Trondheim
Jerzy A. Kosz
987 Mm / 205 h
27.07. - 24.08
Trondheim - Islandia - Bergen
Dariusz Kluczka
1.701 Mm / 354,5 h
24.08. - 07.09
Bergen - Gdynia
Stanisław Szczerba
1.049 Mm / 201 h
07.09. - 21.09
Gdynia - Gdańsk
Jerzy A. Kosz
609 Mm / 122 h
opis rejsu
21.09. - 05.10
Gdańsk - Gdynia
Remigiusz B. Trzaska
1.154 Mm / 239 h

kurs manewrowy na stopień j.st.m. w Gdyni



W sezonie 2002 jacht przepłynął  7.501 Mm w ciągu  1.558,5 h żeglugi.


Rejs nr 1/02. 27.04. - 05.05.2002 r.
Gdynia, Hel, Burgsvik, Visby, Gdynia

1. Robert Chorążewski, k.j. – kapitan
2. Anna Perczak, j.s.m. – I oficer
3. Robert Bilski, s.j. - II oficer
4. Tomasz Kaćma, s.j. - III oficer
5. Joanna Gattner
6. Andrzej Gawron
7. Piotr Leciejewski
8. Maciej  Łojewski
9. Małgorzata Rowińska
10. Justyna Tomczyńska

Rejs nr 2/02. 22.06. - 30.06.2002 r.
Gdynia, Hel, Ystad

1. Paweł Maniewski, k.j. - kapitan
2. Alicja Pichiewicz
3. Dariusz Waleszczyk
4. Agnieszka Dudzińska
5. Dariusz Mania
6. Adrianna Weryk
7. Michał Sawzdargo
8. Paweł Michalewski

Rejs nr 3/02. 30.06. - 13.07.2002 r.
Ystad, Skagen, Egersund, Kirkwall, Lerwick, Alesund

1. Jerzy A. Kosz, k.j. - kapitan
2. Alicja Pichiewicz
3. Dariusz Waleszczyk
4. Agnieszka Dudzińska
5. Adrianna Weryk
6. Michał Sawzdargo
7. Bartosz Kłosowski
8. Daniela Jasińska
9. Wojciech Kłoda

Rejs nr 4/02. 27.07.2002 r.
Alesund, Waeroy, Reine, Svolvaer, Nyvagar, Trollfjorden, Andenes, Loedingen, Tronheim

1. Jerzy A. Kosz, k.j. - kapitan
2. Joanna Łupińska, st.j. - I oficer
3. Tomasz Milik - II oficer
4. Bartosz Kłosowski - III oficer
5. Ewa Moskwa
6. Anna Dziób
7. Przemysław Pasieka
8. Marcin Pławnicki
9. Marcin Weryk
10. Maciej Kosz

Rejs nr 5/02. 27.07. - 24.08. 2002 r.
Trondheim - Husavik - Torshavn - Lerwick - Bergen (rejs z 6-dniowym trekkingiem przez interior)

1. Dariusz Kluczka, k.j. - kapitan
2. Anna Zabłocka-Kluczka, j.s.m. - I oficer

3. Włodzimierz Szczęsny - II oficer
4. Tomek Bąk - III oficer
5. Piotr Szustak
6. Mariusz Andrych
7. Tomek Leja
8. Marcin Szczot
9. Magda Szymborska

Rejs nr  6/02.  24.08. - 07.09.2002 r.
Bergen, Edynburg, Helgoland, Cuxhaven, Kiel, Świnoujście

1. Stanisław Szczerba - kapitan
2. Grzegorz Bińczyk - I oficer
3. Zenon Łaski - II oficer
4. Marek Szturnoga  - III oficer
5. Sławomir Machowski
6. Krzysztof Jędrzejczyk
7. Małgorzata Michałkiewicz
8. Szymon Sobolew
9. Dorota Ignaczewska
10. Kacper Gawlik



Rejs nr 7/01 07.09. - 21.09.2002 r.

Świnoujście, Ronne, Hammerhamn, Christianso, Karlskrona, Sandvik, Visby, Władysławowo, Gdańsk

1. Jerzy A. Kosz, k.j. - kapitan
2. Aleksandra Morrisson
3. Jakub Kolanek
4. Katarzyna Szłapa
5. Joanna Wysocka
6. Marta Konic
7. Marcin Latosiński
8. Paweł Woroszczuk
9. Paweł Wysocki

Rejs nr 8/02. 21.09.2002 - 05.10.2002 r.
Gdańsk, Hel, Visby, Ryga, Tallin, Kłajpeda, Hel, Gdynia

1. Remigiusz B. Trzaska, j.k.ż.w. - kapitan
2. Jacek Guzowski, st.j. - I oficer
3. Jacek Orzechowski, st.j. - II oficer
4. Rafał Wesołowski, st.j. - III oficer
5. Marek Kleszcz, st.j. - IV oficer
6. Rafał Dudzik
7. Jerzy Woźniacki
8. Paweł Gacki
9. Paweł Skrzypczyński
10. Jacek Cena


Copyright © Jacht Klub AZS Wrocław. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt: Webmaster