!!! STRONA W TRAKCIE BUDOWY !!!


SEZON 2001

TERMIN TRASA KAPITAN
 30.05 - 02.06  Gdynia - Świnoujście  Jerzy A. Kosz 248 Mm / 64,5 h
 02.06 -16.06  Świnoujście - Morze Północne - Świnoujście  Robert Chorążewski 1.164 Mm / 230 h
opis rejsu
 16.06 - 20.06  Świnoujście - Gdynia   Marek Skowroński  230,5 Mm / 50 h
 30.06 -14.07  Gdynia - St. Petersburg  Jerzy A. Kosz 797 Mm / 177,5 h
 14.07 - 28.07  St. Petersburg - Gdynia   Robert Chorążewski 927 Mm / 168 h
załoga
 28.07 - 11.08  Gdynia - Świnoujście  Adam Lenkow 974 Mm / 188,5 h
 11.08 - 25.08  Świnoujście - Świnoujście  Krzysztof Starczyk 773 Mm / 169 h
 25.08 - 08.09  Świnoujście - Świnoujście  Andrzej  Pochodaj 701 Mm / 172,5 h
 08.09 -22.09  Świnoujscie - Świnoujście   Stanisław Guz 670 Mm / 112 h
 22.09 - 06.10  Świnoujście - Gdynia  Remigiusz B. Trzaska 846 Mm / 201,5 h
opis rejsu


W sezonie 2001 jacht przepłynął 7.330,5 Mm w ciągu 1.533,5 h żeglugi.


Rejs nr 1/01. 30.05. - 02.06.2001 r.
Gdynia - Darłówko - Świnoujście

1. Jerzy A. Kosz, k.j. - kapitan
2. Anna Perczak, j.s.m. - I oficer
3. Tomasz Romanowski, st.j. - II oficer
4. Maciej Tkacz, st.j. - III oficer
5. Joanna Łupińska, st.j.
6. Wojciech Wdowiak, st.j.
7. Marcin Misztal, st.j.
8. Bartosz Kłosowski, st.j.
9. Tomasz Nadolny, b.s.
10. Mateusz Tychowski, b.s.

Rejs nr 2/01. 02.06. - 16.06.2001 r.
Świnoujście - Sassnitz - Falsterbo Kanal - Helsingborg - Aalborg - Thyboroen -  Esbjerg - Helgoland - Kiel - Laboe - Klintholm - Świnoujście
 
1. Robert Chorążewski, k.j. -
kapitan
2. Piotr Michałowski, j.s.m. - I oficer
3.
Jarosław Barkowski, st.j. - II oficer
4. Jarosław Boguszewicz, st.j. - III oficer
5. Joanna Łupińska, st.j.
6. Eilert Horman, b.s.
7. Wiesław Sawicki, st.j.
8. Wiesław Dominiczak, st.j.

Rejs nr 3/01. 17.06. - 30.06.2001 r.
Świnoujście, Darłówko, Hel, Jastarnia, Gdynia

1. Marek Skowroński, k.j. - kapitan
2. Marek Trzeciakowski, j.s.m.
3. Aleksander Ratuszyński, st.j.
4. Piotr Władyka, ż.j.
5. Paweł Kobos


Rejs nr 4/01. 30.06. - 14.07.2001r.

Gdynia, Kłajpeda, Lipawa, Ryga, Virtsu, Tallin, St.Petersburg

1. Jerzy A. Kosz, k.j. - kapitan
2. Dariusz Kluczka, j.s.m. - I oficer
3. Anna Zabłocka-Kluczka, j.s.m. - II oficer
4. Krzysztof Reich, j.s.m. - III oficer
5. Dorota Zabłocka
6. Alicja Szarska
7. Jakub Kolanek
8. Ania Kurto
9. Maciek Tkacz
10. Ewa Walter

Rejs nr 5/01. 14.07. - 28.07.2001 r.
St. Petersburg, Kronstadt, Tallin, Mariehamn, Visby, Hel, Gdynia

1. Robert Chorążewski, k.j. - kapitan
2. Kuba Benedycki, st.j. – I oficer
3. Aleksandra Kicaj, st.j. – II oficer
4. Jarek Garcarz, st.j. – III oficer
5. Agnieszka Waleczek
6. Marlena Sieradzon
7. Jarek Olesiak
8. Stefan Kwiatek, st.j.
9. Marcin Kwiatek

10. Marek Kuryłło

Rejs nr 6/01. 28.07. - 11.08.2001 r.
Gdynia, Hel, Lipawa, Ryga, Farosund, Visby, Christianso, Gudhjem, Świnoujście

1. Adam Lenkow, k.j. - kapitan
2. Anna Perczak, j.s.m. - I oficer
3. Jakub Kozik - II oficer
4. Michał Ptak - III oficer
5. Tomasz Milik
6. Ewa Moskwa
7. Piotr Bera
8. Maciej Sochocki
9. Tomasz Bąk
10. Urszula Górska

Rejs nr 7/01. 11.08. - 25.08.2001 r.
Świnoujście, Kopenhaga, Helsingor, Arhus, Eckernforde, Laboe, Kiel, Lubeck, Travemunde, Świnoujście

1. Krzysztof Starczyk, j.k.ż.w. - kapitan
2. Alicja Pichiewicz, st.j. - I oficer
3. Mariusz Paszkowski, st.j. - II oficer
4. Łukasz Piątek, st.j. - III oficer
5. Maciej Moroń
6. Paweł Michajewski
7. Marta Moroń
8. Wojciech Bobrowski
9. Agata Moroń
10. Michał Sawzdargo

Rejs nr 8/01. 25.08. - 08.09.2001 r.
Świnoujście, Kalmar, Visby, Karlskrona, Karlshamn, Christianso, Svaneke, Sassnitz, Świnoujście

1. Andrzej Pochodaj, k.j. - kpt

2. Marta Kalimar, st.j. - I oficer
3. Michał Parysz, st. j. - II oficer
4. Marcin Winnicki, st.j. - III oficer
5. Agnieszka Rudzińska, żj
6. Michał Zagrodnik, żj
7. Andrzej Dębicki, żj
8. Rafał Sopliński, żj
9. Marcin Gawlik, żj
10. Urszula Miller, bs


Rejs nr 9/01. 09.09. - 21.09.2001 r.
Świnoujście, Sassnitz, Gedser, Kiel, Laboe, Travemunde, Lubeck, Świnoujście

1. Stanisław Guz, k.j. - kapitan
2. Paweł Maniewski, k.j. - I oficer
3. Rafał Adamiec - II oficer
4. Maciej Sobolewski - III oficer

Rejs nr. 10/01. 22.09. - 07.10.2001 r.
Świnoujście, Ronne, Christianso, Visby, Venspils, Kłajpeda, Gdynia

1. Remigiusz B. Trzaska, j.k.ż.w. - kapitan
2. Jarosław Szczepanowski, j.s.m. - I oficer
3. Jacek Orzechowski, st.j. - II oficer
4. Bartosz Połeć, ż.j. - po III oficer
5. Rafał Dudzik, ż.j. - po IV oficer
6. Grzegorz Piwowarczyk, ż.j.
7. Dariusz Danel, ż.j.
8. Jerzy Woźniacki, ż.j.
9. Paweł Skrzypczyński, b.s.
10. Rafał Trzaska

Copyright © Jacht Klub AZS Wrocław. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt: Webmaster