SEZON 2000
TERMIN TRASA KAPITAN
20.05. - 27.05
Gdynia - Świnoujście
Robert Chorążewski
420 Mm/ 102 h
opis rejsu
27.05. - 03.06
Świnoujście - Świnoujście
Robert Chorążewski
405 Mm / 73 h
04.06. - 18.06
Świnoujście - Amsterdam
Krzysztof Grzegorek
Pabianicki Klub
Sportów Wodnych

???
18.06. - 02.07
Amsterdam - Brest
Ryszard Jędrzejewski
704 Mm / 180 h
02.07. - 30.07
Brest - Azory - Kadyks
Jerzy A. Kosz
2471Mm / 454 h
opis rejsu
30.07. - 27.08
Kadyks - Lizbona
Krzysztof Starczyk
1.799 Mm / 467 h
27.08. - 17.09
Lizbona - Brest
Marek Skowroński
1.121 Mm / 255,5 h
17.09. - 20.10
Brest - Gdynia
Jerzy A. Kosz
2.058 Mm / 503 h

Rejs nr 1/00. 25.05. - 03.06.2000 r.
Gdynia - Hel - Christianso - Allinge - Sassnitz - Świnoujście

1. Robert Chorążewski, k.j. – kapitan
2. Anatol Dziedziński, st.j. – I oficer
3. Jarosław Garcarz, st.j. – II oficer
4. Tadeusz Domider, st.j. – III oficer
5. Dominika Adamek
6. Marek Berliński
7. Krzysztof Białecki
8. Waldemar Stec
9. Jacek Ślusarz

10. Radosław Żurek


Rejs nr 2/00. 03.06. - 10.06.2000 r.
Świnoujście - Sassnitz - Falsterbo Kanal - Kopenhaga - Świnoujście

1. Robert Chorążewski, k.j. – kapitan
2. Anatol Dziedziński, st.j. – I oficer

3. Ryszard Pietrzak, st.j. – II oficer
4. Marek Berliński, st.j. – III oficer

5. Jan Berliński
6. Krzysztof Białecki
7. Anna Czechowska

8. Iwona Opałka

9. Czesław Rybak
10. Katarzyna Wnuk

Rejs nr 3/00 (brak informacji)

Rejs nr 4/00 18.06. - 02.07.2000 r.
Amsterdam, Ijmujden, Oostende, Portsmouth, Cherbourg, Brest

1. Ryszard Jędrzejewski, k.j. - kapitan
2. Ewa Skut, j.s.m. - I oficer
3. Agnieszka Kolanek, j.s.m. - II oficer
4. Jerzy Łaskawy, ż.j. - III oficer
5. Bożena Skut, ż.j.
6. Iwona Opalińska, st.j.

Rejs nr 5/00.  02.07. - 30.07.2000 r.
Brest, Ponta Delgada, Praia da Vitoria, Angra do Heroismo, Vila da Praia, Horta, Vila do Porto, Lagos, Kadyks

1. Jerzy A. Kosz, k.j. - kapitan

2. Dariusz Kluczka, j.s.m. - I oficer
3. Anna Zabłocka-Kluczka, j.s.m. - II oficer
4. Sławomir Matkowski - III oficer
5. Dorota Zabłocka
6. Tomasz Łyda
7. Roman Jurkiewicz
8. Marcin Kluba
9. Ewa Walter

Rejs nr 6/00
. 30.07. - 27.08.2000 r.
Cadiz, Casablanca, Safi, Arrecife, Santa Cruz, Funchal, Lisboa



Rejs nr 7/00 27.08. - 17.09.2000 r.
Lizbona, Calais, Fugeira de Foz, Porto de Leixoses, Vigo, La Coruna, Comoret, Brest

1. Marek Skowroński - kapitan
2. Tomasz Skomorowski, j.s.m. - I oficer
3. Czesław Duda, st.j. - II oficer
4. Piotr Chrobot, st.j - III oficer
5. Aleksander Ratuszyński, st.j.
6. Maciej Micuła, st.j.
7. Krzysztof Rakowski

Rejs nr 8/00. 17.09. - 20.10.2000 r.
Brest, Cameret Sur Mer, Falmouth, Waterford, Dun Laoghare, Bomgor, Crinan, Oban, Corpach, Drumnadrochit, Inverness, Peterhead, Skagen, Malmo, Gdynia

1. Jerzy A. Kosz, k.j. - kapitan
2. Bartosz Kosowski, st.j. - I oficer
3. Wojciech Kłoda, ż.j.
4. Anna Skudlarska, st.j.
5. Krzysztof Kieniewicz, st.j. - II oficer (wyokrętowany w Skagen 14.10.2000 r.)
6. Przemysław Pietrawski, b.s. (wyokrętowany w Malmo 17.10.2000 r.)
7. Daniela Jasińska, ż.j. (wyokrętowana w Malmo 17.10.2000 r.)

Copyright © Jacht Klub AZS Wrocław. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt: Webmaster