Rejs 11 18.08 – 01.09.2007 r.

Rejs na Panoramie w terminie 18 sierpnia – 1 września 2007 r. Kapitan - Robert Chorążewski.

kontakt z kapitanem: robo@cybernet.com.pl oraz przez biuro Jacht Klubu.

Planowana trasa:
Cherbourg – Wyspy Normandzkie – Plymouth – Isles of Scilly – Cork (Irlandia)– Porty południowo wschodniego wybrzeża Irlandii – Douglas (Isle of Man) – Dublin

Dokładny przebieg trasy rejsu uzależniony jest od warunków pogodowych oraz preferencji załogi. Dopuszczalna jest dowolna modyfikacja trasy i odwiedzonych portów, poza portami zaokrętowania i wyokrętowania.

Rejs w całości po wodach pływowych. Dla chętnych możliwe szkolenie z nawigacji po wodach pływowych, wykorzystania gps, radaru, komputera pokładowego i map elektronicznych. Możliwe będzie przeprowadzenie 1- 2 dniowej wycieczki w głąb Irlandii.

Transport do Cherbourga (ok. 1600km wynajętym busem z Wrocławia. Część jedzenia zakupimy w Polsce i przewieziemy busem do Francji.
Powrót z Dublina planowany jest drogą lotniczą. Na dzień dzisiejszy możliwe jest jeszcze zakupienie biletów na połączenie Dublin - Wrocław na 2 września w dobrej cenie, dlatego im szybciej zdecydujesz się na ten rejs, tym taniej zapłacisz za bilet. Oczywiście dopuszczalne jest zorganizowanie sobie powrotu z Dublina na własną rękę.

Po wiecej informacji proszę pisac do kapitana.

 


Chetni proszeni są o zgłaszanie się do biura klubu:
Ul. Wybrzeże St. Wyspiańskiego 40
50-370 WROCŁAW
tel/fax +48 71 328-23-25

biuro @ jkazs.wroc.pl